Čas pro hrdiny

Jerson
8.6.2009 14:09
Příběh podle zápisků hráče v kampani Druhá válka o svět
Autorská citace #43
7.7.2009 18:45 - Malfin
pěkné, líbí se mi to. pokračování prosím :)
Autorská citace #44
11.7.2009 14:47 - Iridin
Jsem rád, že jsem si konečně našel čas na přečtení tohoto příběhu, protože je skutečně napsán velice čtivě a poutavě. Akorát bych chtěl zmítit, že se od originálních zápisků trochu liší a to ve vztahu, který k sobě postavy mají. Ale zase to takhle do příběhu víc sedí a je to o to zajímavější. Jinak příběh je přesně takový, jak jsme ho hráli. Jsem rád, že Jerson tyto zápisky přepracoval a dal je k přečtení širšího okolí, než je naše hrací skupina. A těší mě, že to má takové pozitivní ohlasy. Jen bych Jersona poprosil, kdyby přidal víc obrázků. pokud si pamatuji, tak jich v deníku ještě pár bylo 8)
Autorská citace #45
15.7.2009 13:27 - Felouen
Tak Jersone, tady je ten slíbený komentář:

Ten úvod mi jaksi nesednul, protože mi připadal velice stereotypický, kde je poslední přeživší bědující nad svým osudem zanechávajíce nějaké poznámky. Prostě působil nudně. Avšak když jsem pak omylem místo druhé části naklikla na poslední část(Pravá a Levá), tak mě absolutně nadchla! Ten příběh najednou byl akční, originální a četlo se to skvělě. Takže jsem pak přešla na druhý díl a zbytek už jen frčel, protože je opravdu napínavý a zajímavý, nutí občas k zamyšlení nad tím, co se tam vlastně děje, jak do sebe zapadají ty časové roviny a relace mezi světy. Vztahy mezi postavymi jsou též fascinujíci, kdo by nebyl překvapen dívkou, jenž místo překvapení chladně kouká na cizince v zrcadle a celou dobu se chová tak odtažitě. :D

Yop, je to skvěle provedené a doufám že se dočkám konce, protože vždycky mi vadilo, když jsem rozečetla dobrý příběh a pak se nedozvědědla, jak to všechno vlastně bylo a fungovalo.

(hele, není ten druhý snový svět něco podobnému astrálu, že to co se stane v příběhu v tom "jinde a tady" se promítá do reality a zároveń působí v časově jiné dimenzi a tím pádem se dá takto přeskakovat z místa do míst? Nebo to funguje na jiném principu?)
Autorská citace #46
15.7.2009 13:48 - Jerson
Začátek je defacto klišé, protože jsem si ho vypůjčil z jiné povídky.

Jednoznačnou odpověď ohledně "druhého světa" jsem hráčům nikdy nedal. Teď klidně přiznám, že žádná jednoznačná odpověď ani neexistovala. Jim jakž tak dávalo smysl, co viděli v tom světě okolo sebe a co se s nimi dělo. Samozřejmě že také něco dělali v reálném světě - jen neuměli rozumně vysvětlit, jak k tomu došlo, protože v danou chvíli viděli právě jen tu druhou realitu.
Autorská citace #47
15.7.2009 13:52 - Felouen
Tak tím to bylo. :)

Jé, to je škoda, to bych ráda zjistila, jak to tedy fungovalo...
Autorská citace #48
15.7.2009 14:35 - Jerson
Vzhledem k tomu, že je to něco jako magie a rozhodně to je mimo lidské chápání,tak jsem se nezabýval detaily. Důležité je, že to fungovalo.
Autorská citace #49
16.7.2009 17:27 - Felouen
To je pravda. Účel hry světí prostředky - když je hra dobrá.
Autorská citace #50
8.8.2009 21:18 - Goran
Delší dobu nebylo žádné pokračování... kde to vázne? Chceme další díly!

Nebo je to už všechno?
Autorská citace #51
12.8.2009 21:36 - Jerson
Takže další pokračování je venku. Tentokrát jsem se zaměřil na událost, která v Charlesově deníku není.
Autorská citace #52
12.8.2009 23:49 - Nerhinn
Vida, kdo by byl čekal, že "noční košilka mé dcery" značí sporý oděv mladé ženy, a ne noční košilku malého děvčátka :))

(pro zasvěcené toužící po připomenutí: rozhovor s Dorpisem je na stranách 12 a 13)
Autorská citace #53
13.8.2009 07:10 - Jerson
Tak tady se přiznám, že vůbec nevím o čem mluvíš. A to bych asi měl být zasvěcený.
Autorská citace #54
13.8.2009 09:28 - Nerhinn
No, nevím, která část konkrétně tě mate, proto upřesním.
V příspěvku 52 odkazuji na rozhovor Imogen a pana Kováře s primářem Dorpisem, resp. jeho část, kdy
Dorpis píše:
"Jedním z případů byla i moje dcera. V březnu, kdy byl ještě sníh, šla přes celé město za mnou oblečená jen v noční košilce a s kordem u pasu. Chtěla mi představit své dva spolenčníky ... bohužel je viděla jen ona sama."


V závorce pod mým komentářem k dvojímu výkladu oněch vět dodávám čísla stran, na kterých lze v Druhé sekci najít celý rozhovor s primářem.
Autorská citace #55
13.8.2009 09:44 - Jerson
Jo tohle ... ano, řekl "noční košilce" zcela záměrně, protože přesný popis oblečení by působil podivně.
Autorská citace #56
14.8.2009 10:12 - Jerson
Koukám že jsou prázdniny, před dvěma měsíci tu byli minimálně čtyři lidé, kteří chtěli pokračování, a teď to zase vypadá, že komu neřeknu o nové kapitole, ten si ji nepřečete.
A víte co, já vás potrestám, abyste věděli. Budu psát dál a vy pak budeme muset číst víc věcí najednou (což je lepší než číst to rozkouskovaně)

:-)
Autorská citace #57
14.8.2009 10:31 - yokuzava
:) Ale prosim Te, Jersone, ja nemam cas to ted cist, ale samozrejme se tesim! :)
Autorská citace #58
14.8.2009 12:06 - Ebon Hand
Jersone, neříkej hop, dokud si nepřeskočil..
Víš jak to s tou tvojí frekvencí povídek je..
Autorská citace #59
14.8.2009 12:19 - Jerson
Když mám motivaci, tak jedna kapitola za týden není problém. Navíc až dopíšu tuhle povídku, už po mě lidé začnou chtít, abych sepsal Omegu. Jako bych to neznal.
Autorská citace #60
14.8.2009 23:15 - Vlče
Jerson: Klasika, ne :o)
Autorská citace #61
14.8.2009 23:15 - Vlče
Jerson: Ale čte se to vážně dobře...
Autorská citace #62
15.8.2009 14:46 - Faire
:) Jen pokračuj :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.00148606300354 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.072129964828491 secREMOTE_IP: 34.238.138.162